Sale!
Dell 15, Intel Core 3, 14th Gen-100U, 8GB DDR4, 512GB SSD, FHD IPS
Nu. 47,877.00 Original price was: Nu. 47,877.00.Nu. 41,345.59Current price is: Nu. 41,345.59. incl Tax
| Brand | Dell |
| Model Name | Vostro |
| Screen Size | 14.96 Inches |
| Colour | Black |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Core i3 Family |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Thin |
| Graphics Card Description | Integrated |
Available on backorder
Description
- Processor: Intel Core 3 100U 14th Generation (up to 4.70 GHz, 10MB 6 Cores)
- RAM & Storage: 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MT/s & 512GB SSD
- Software: Pre-Loaded Windows 11 Home with Lifetime Validity | MS Office Home and Student 2024 with lifetime validity| McAfee Multi-Device Security 12-month subscription Graphics & Keyboard: Intel UHD Graphics & Standard Keyboard
- Display: 15.6″ NT FHD 120Hz WVA IPS AG 250 nit Narrow Border LED-Backlit // Warranty: 1 Year Onsite Hardware Service
- Ports: 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A port + 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C data only (on systems configured with plastic chassis and 13th Generation Intel Core processors), 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A port + 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C full function (on systems configured with aluminum cover chassis), 1 USB 2.0 port, 1 Headset jack, 1 HDMI 1.4 port, 1 SD 3.0 card slot
Additional information
| Weight | 1.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 3.58 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
- Sale!

acer Aspire Lite, 12th gen, Intel Core i5-12450H Processor, 16 GB, 512GB, Full HD IPS
Nu. 66,999.00Original price was: Nu. 66,999.00.Nu. 50,650.67Current price is: Nu. 50,650.67. incl Tax Add to cart -

ASUS Vivobook Go 14, AMD Ryzen 3 7320U 8GB RAM, 512GB SSD
Nu. 33,808.00 – Nu. 36,176.09Price range: Nu. 33,808.00 through Nu. 36,176.09 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page - Sale!

Lenovo IdeaPad Gaming 3 12th Gen Intel Core i5 12450H 15.6″
Nu. 82,531.25Original price was: Nu. 82,531.25.Nu. 71,329.67Current price is: Nu. 71,329.67. Add to cart -

Dell 15, Intel Core i3 13th Gen – 1305U, 16 GB:DDR4 RAM, 512GB, FHD
Nu. 43,421.61 Add to cart












Reviews
There are no reviews yet.